24.10.2017 07:30

Novinky na e-shope SR

Novinky na e-shope SR

Vážení zákazníci a návštevníci našich webových stránok,
sme Vám vďační za Vašu trvalú priazeň a za realizáciu Vašich objednávok cez náš e-shop. Neustále pracujeme na rozširovaní sortimentu. V súčasnej dobe sme pre Vás pripravili nasledujúce novinky:

  1. Rozširujeme rad výrobkov pre chovateľov. V tejto sekcii novo ponúkame krmivá pre vtáky (pre kanáriky, andulky, veľké a stredné papagáje), hlodavce (králiky, zakrpatené králiky, morčatá, škrečky), sliepky a ovce.
  2. Ďalšia novinka je z radu výrobkov pre záhradkárov, vinárov či ovocinárov. Do nášho sortimentu sme zaradili dlhé nožnice na stromy, kríky a vetvy v niekoľkých modeloch.
  3. A znovu niečo pre záhradkárov - do sekcie záhradníctva sme pridali niekoľko nových produktov. to ručná sejacie strojčeky, ktoré sú vhodné pre malé záhrady a záhony pre uľahčenie výsevu. Možno ich použiť na vysiatí semien do veľkosti hrášku. Všetky strojčeky dodávame vrátane rukoväte. Ďalej ponúkame ručné sadzač cesnaku a malých cibuliek. Využijete ho na menších pozemkoch, vhodný aj pre sadbu kukurice alebo fazule. Veľmi zaujímavými produkty sú ručné kultivátor, ručné pluh a ručné motyka.

Viac informácií o výrobkoch nájdete v našom www.eshop.oslavan.sk. Pokiaľ máte akékoľvek pripomienky a návrhy k ďalšiemu rozvoju internetového obchodu, budeme vďační, ak nám ich napíšete na
Tešíme sa na spoluprácu s Vami.
Tím e-shopu spoločnosti Oslavan Slovakia, s.r.o.

Tlačiť