Držiaky drôtu a dvojdrôtia, kryt stĺpika

REBFEDER

Kvalitná oceľová spona pre spínanie dvojdrôtia vo vinohrade. Spona je určená pre stĺpik s profilom OSL 50 / 40mm.


DUOHALTER

DuohalterDržiak dvojdrôtia  vhodný pre drôty o priemere  1,2 – 3,1 mm.,vhodný pre drevené, kovové a betónové stĺpiky do ktorých sa dá držiak upevniť pomocou vrtov prípadne šróbov. Vzdialenosť drôtov  115 mm. Balenie 100 ks.


DRAHTHALTER

DrahthalterDržiak drôtu  vhodný pre všetky druhy drôtov o priemere  1,2 – 4 mm. Je možné ho pripevniť na drevené stĺpiky pomocou vrtov alebo na betónové prípadne kovové stĺpiky pomocou šróbov. Balenie 500 ks.


DRAHTOSE

DrahtösePlastové oko pre uchytenie drôtu do  5 mm priemeru pre  betónové stĺpiky alebo stĺpiky, do ktorých nie je možné zatĺcť klinček alebo zašróbovať vrt. Oko sa na stĺpik  upevňuje drôtom, ktorý sa cez oko prevlečie a za stĺpikom stiahne.


PFAHLSCHUTZKAPPE

  • Pfahlschutzkappepriemer 100 mm, balenie 100 ks
  • priemer 120 mm, balenie 50 ks

Ochranný plastový kryt koncov  drevených vinohradníckych stĺpikov. Chráni stĺpiky pred zatekajúcou dažďovou vodou. K stĺpiku je pripevnený klinčekom.


HEFTFIX

  • dĺžka 300 mm
  • dĺžka 400 mm
  • balenie 100 ks

HeftfixPohyblivý držiak dvojdrôtia .V dobe vegetácie je držiak roztvorený a je umožnené voľné prerastanie letorostov. V období vyväzovania sa držiak zatvorí a zovretím dvojdrôtia sa letorosty vyviažu.


AUSLEGER

AuslegerNepohyblivý držiak, na ktorom možno dvojdrôtie viesť vonkajšou stranou pri prerastaniu letorastov a pred osečkovacími prácami sa dvojdrôtie premiestni na vnútorné háčiky držiaku. Balenie 100 ks. Držiaky sa vyrábajú v rozstupoch:


Tlačiť