Spony k vyväzovanie ťažnov

Spona RebstarREBSTAR

  • pre drôt o priemere 2,0 – 3,1 mm

Mnohonásobne osvedčené plastová fixačná spona vhodná pre upevnenie ťažňov k nosnému drôtu. Pomocou dvoch háčikov umožňuje upevnenie tenkých aj silnejších letorastov bez poškodenia stlačením. Spona je použiteľná mnoho rokov a po strihu a uvoľnení sponytáto zostáva visieť na nosnom drôte pripravená na ďalšie použitie. Fixačnú sponu je tiež možné použiť pri pestovaní malin./ svetlo modrá farba /


Spona Rebstar "big"R E B S T A R  “ b i g „

  • pre drôt o priemere 2 – 4 mm

Fixačná plastová spona na upevnenie ťažňov na silné, poprehýbané alebo rôzne zvlnené nosné drôty.Môže byť využitá aj pri pestovaní malín, černíc, ríbezlí a pod. Pri ich upevnenie k vodiacemu drôtu.


Spona Rebstar 1R E B S T A R  1 

  • pre drôt o priemere od 2,5 mm

Fixačná plastová spona pre upevnenie ťažňov k nosnému drôtu. Pri strihových prácach vo vinici ťažne v hornej časti drátenky odstrihnuté. Po uvoľnení fixačnej spony prepadnú odstrihnuté ťažne na zem. Spona zostáva voľne visieť na drôte a je pripravená na ďalšie použitie.


Spona RebfixR E B F I X

  • pre drôt o priemere 1,6 - 2,5 mm

Mnohostranne použiteľná fixačná plastová spona. Možno ju použiť pre upevnenie tenkých aj silnejších ťažnov alebo ako spona na spojenie dvojdrôtia.


S T R E C K E R C L I PSrteckerclip

  • pre drôt o priemere 1,6 – 3 mm

Spona určená na vyväzovanie ťažňov. Podľa potreby a druhu vedenia je možné k vyviazanie použiť jednu prípadne dve spony.

Tlačiť